Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
Content
 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Usługi

 

Drogi Kliencie,

DACHEXPERT oferuje profesjonalne usługi dekarskie, montaż okien i drzwi oraz docieplanie pianką PUR na terenie Zamościa i całego województwa lubelskiego.

Budując dach Twojego wymarzonego domu, oddajemy do Twojej dyspozycji niezależne brygady ciesielskie i dekarskie, które posiadają stosowne certyfikaty i autoryzacje, po szeregu szkoleń pod okiem producentów pokryć dachowych, co zapewnia najwyższy standard usług. Zaufaj dekarzom DACHEXPERT, posiadającym 20-letnie doświadczenie w branży...

 
 
 
 
 • Usługi dekarskie

  Krycie dachu nie jest zadaniem dla amatorów! Fachowy dekarz powinien uczyć się zawodu przez co najmniej kilka lat, zdobywać wiedzę teoretyczną i praktyczną na szkoleniach pod okiem producentów pokryć dachowych.

  Montowanie pokrycia dachowego kończy budowę Twojego domu w stanie surowym. Zdarza się, że inwestorom na tym etapie zaczyna brakować funduszy i szukają oszczędności. Decydują się na zatrudnienie majstrów "złote-rączki" lub rezygnują z istotnych akcesoriów dachowych.

  Wiedz o tym, że taki krok, to oszczędności fałszywe, a konsekwencje mogą skończyć się bardzo boleśnie, nie tylko dla Twojego portfela, ale również dla Twojej wytrwałości, spokoju rodzinnego i stabilizacji życiowej!

  Jak to zniesiesz?...

 • Montaż okien i drzwi

  Dobry montaż stolarki otworowej zaczyna się nie na placu budowy, ale już na etapie jej wyboru w naszym punkcie sprzedaży. Jeśli nabyłeś nowe okna lub drzwi do Twojego domu, mieszkania, biura, warsztatu, restauracji, hotelu – warto byś zadbał o ich fachowy montaż przez autoryzowanych specjalistów DACHEXPERT!

  Bez dobrego montażu Twoja inwestycja w nawet najdroższe i najbardziej zaawansowane technologicznie wyroby stolarki budowlanej nie da Ci gwarancji, że zachowają one swoje parametry i będą bezawaryjnie służyć przez kilkadziesiąt lat. Dlatego prac montażowych nie powierzaj przypadkowym osobom, sąsiadom, szwagrom, czy majstrom "złote-rączki", a jedynie sprawdzonym fachowcom!

  Dostępne obecnie na rynku, nowoczesne rozwiązania powinny być instalowane przy użyciu odpowiednich materiałów oraz zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i zaleceniami producentów...

 • Docieplanie pianką

  Izolacja natryskowa pianą poliuretanową firmy Purinova, to innowacyjny sposób docieplania budynków. Doskonale izoluje termicznie, pochłania dźwięk i posiada właściwości hydroizolacyjne. Idealnie nadaje się do izolacji wewnętrznej oraz zewnętrznej, bijąc swoimi parametrami na głowę tradycyjne materiały, takie jak styropian czy wełna mineralna...

  Natryśnięta pianka natychmiast pęcznieje i utwardza się ściśle przylegając do podłoża i wchodząc we wszystkie szczeliny, przy tym nie ulega zjawisku osuwania się (filcowania). Dodatkowo wzmacnia sztywność konstrukcji szkieletowej Twojego budynku i stanowi wygłuszenie.

  Kolejną zaletą jest to, że nie masz potrzeby stosowania folii izolacyjnych, gdyż nie występuje tu zjawisko wkraplania się wody – termo- i hydro-izolacja następują podczas jednego procesu aplikacji. Dzięki tej technologii uzyskujesz wymagany współczynnik izolacji cieplnej...

 
 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [27-05-2024]: 232 | Wizyt ogółem: 169912 | Przeglądających stronę: 1

 
 

Projekt:   [based on Quick.Cms]