Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
Content
 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Nowości

 

Drogi Kliencie,

Prezentujemy niepowtarzalne, rewolucyjne, innowacyjne dachówki płaskie (panele dachowe) oraz lekkie i wtrzymałe dachówki kompozytowe wraz z usługą montażu na terenie miasta Zamość i okolicznych miejscowości.

Jeśli jesteś miłośnikiem nowości technicznych, to te dachówki są dla Ciebie...

 
 
 
 
 • Blachodachówki płaskie

  01-12-2017 17:23:00

  Panele dachowe gwarantują wyższą wytrzymałość Twojemu dachowi! Poznaj wyjątkową koncepcję systemu stalowych paneli dachowych Novatik.

  Płaskie, proste dachówki spotykamy coraz częściej na wielu dachach w Polsce. Rosnącą popularność zawdzięczają ponadczasowemu wyglądowi – można je stosować zarówno w budownictwie nowoczesnym, jak i tradycyjnym. Z tego względu są jednym z najczęściej wybieranych materiałów na pokrycie dachowe.

  Decydując się na płaską dachówkę stalową, możesz zyskać znacznie więcej, niż w przypadku innych materiałów. Odpowiada ona na wiele wyzwań, takich jak stale podnoszone normy bezpieczeństwa...

  czytaj więcej »
 • Dachówki kompozytowe

  01-12-2017 17:22:00

  Rewolucja na rynku pokryć dachowych – alternatywa dla każdej dachówki!

  Dachówka kompozytowa, to zupełna nowość na polskim rynku, jednak patrząc na jej zalety można ją uznać za przysłowiowy "złoty środek". Dachówki wytwarzane z masy kompozytowej charakteryzują się cechami fizycznymi i mechanicznymi, jakich próżno szukać w innych produktach dekarskich.

  Są wyjątkowo lekkie – ważą o połowę mniej, niż tradycyjne dachówki ceramiczne, dzięki czemu można z powodzeniem montować je na lekkich konstrukcjach więźb dachowych oraz na starych budynkach, poddawanych renowacji...

  czytaj więcej »
 
 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [23-07-2024]: 97 | Wizyt ogółem: 176190 | Przeglądających stronę: 1

 
 

Projekt:   [based on Quick.Cms]