Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
Content
 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Komunikacja dachowa

 

Drogi Kliencie,

Na elementach komunikacji dachowej nie warto oszczędzać! Większość osób, które stwierdzają, że jest to zbędny wydatek i rezygnują np. ze stopni kominiarskich, już przy pierwszej awarii komina czy anteny lub konserwacji dachu przekonuje się, że były w ogromnym błędzie. Nie popełnij tego błędu również i Ty...

Poruszanie się po dachu, pozbawionym stopni kominiarskich jest zarówno niebezpieczne, jak również powoduje uszkodzenia pokrycia dachowego. Nie pozwól na to! Cena naprawy Twojego dachu lub zamawianie podnośnika, by dostać się do komina, znacznie przewyższa koszty zakupu komunikacji dachowej. Nie oszczędzaj też na jakości – gwarantuje ona, że system będzie bezpieczny i trwały, służąc Ci przez wiele lat.

Kupując akcesoria dachowe wybieraj takie, które charakteryzują się wieloletnią trwałością. Zwróć uwagę na wykonanie poszczególnych elementów (grubość profili, szerokość ław i wsporników) oraz zabezpieczenie antykorozyjne. Najbardziej odporne na korozję są systemy, wykonane z aluminium lub stali nierdzewnej.

Dobrze zaprojektowana i fachowo wykonana komunikacja dachowa przez Specjalistów DACHEXPERT niejednokrotnie posłuży Ci do bezpiecznego poruszania się po Twoim dachu – nie tylko w czasie wizyty kominiarza, ale również przy drobnych awariach (np. z anteną). Z pewnością przyda się również podczas sezonowych przeglądów dachu, które powinieneś wykonywać przynajmniej raz w roku.

Oferujemy Ci tylko przetestowany i sprawdzony osprzęt dachowy firmy WABIS:

  • ławy kominiarkie
  • stopnie kominiarskie
  • wsporniki ław i stopni
  • płotki przeciwśniegowe (ważne elementy, służące do rozbijania osuwającego się śniegu)

Powyższe akcesoria dachowe, dostępne są dla każdego rodzaju pokrycia dachowego! Ułatwiają i umożliwiają dostęp do newralgicznych miejsc na Twoim dachu, pozwalając na bezpieczne przeprowadzanie okresowych prac serwisowych i konserwacyjnych.

Galeria produktu
 
 
  • Ława kominiarska
  • Stopień kominiarski
  • Wspornik ławy i stopnia
  • Płotek przeciwśniegowy
 
 

Nie martw się o bezpieczeństwo na Twoim dachu? Zadzwoń!
Specjalista DACHEXPERT dobierze dla Ciebie przemyślany system komunikacji dachowej...

Do usłyszenia,
Piotr Jagiełło

 
 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [23-07-2024]: 103 | Wizyt ogółem: 176196 | Przeglądających stronę: 1

 
 

Projekt:   [based on Quick.Cms]