Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
Content
 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

O Firmie

 

Drogi Kliencie

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość: nie wszyscy fachowcy wyjechali! Jeśli poszukujesz sprawdzonej ekipy dekarskiej lub informacji o pokryciach dachowych – to jesteś we właściwym miejscu. Dowiesz się od nas, jak powinny wyglądać prace nad budową solidnego pokrycia dachowego, które zabezpieczy Twój nowy dom na długie lata. Będą to informacje z pierwszej ręki – bezpośrednio od doświadczonych fachowców z firmy DACHEXPERT...

Firma DACHEXPERT, zlokalizowana w Zamościu w woj. lubelskim funkcjonuje w branży budowlanej od 2011 roku. Od początku zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie sprzedaży oraz wykonywania trwałych i estetycznych pokryć dachowych, które odmieniają każdy dom. Mimo krótkiej obecności na rynku, aktywnie uczestniczyliśmy i uczestniczymy nadal w wielu poważnych inwestycjach, co świadczy o wysokiej jakości naszych usług.

Co nas wyróżnia?

DACHEXPERT wykonuje usługi dekarskie dla Ciebie w szerokim zakresie. Jest bezpośrednim importerem i autoryzowanym przedstawicielem producentów pokryć dachowych, co daje Ci niespotykany wybór: od blachodachówek zaczynając, poprzez dachówki ceramiczne, systemy rynnowe, na oknach połaciowych kończąc.

Fachowe i bezpłatne doradztwo specjalistów dekarzy DACHEXPERT zapewnia Ci dobór najbardziej optymalnych materiałów dachowych pod kątem Twojego projektu, konstrukcji więźby dachowej, Twoich potrzeb, gustu i możliwości finansowych. To wszystko łączy walory estetyczne z trwałością i bezpieczeństwem pokrycia dachowego na Twoim wymarzonym domu.

Budujemy dachy, z niezależnymi brygadami ciesielskimi i dekarskimi, które posiadają stosowne certyfikaty i autoryzacje, po szeregu szkoleń pod okiem producentów pokryć dachowych, co zapewnia najwyższy standard budowy konstrukcji Twojego dachu. Dekarze DACHEXPERT posiadają wieloletnie doświadczenie w branży...

Zakres usług budowlanych:

 • pokrycia dachowe
 • montaż rynien i podsufitki
 • montaż okien połaciowych
 • montaż okien i drzwi
 • montaż bram garażowych

Wprowadziliśmy innowacyjną usługę: docieplanie fundamentów i poddaszy pianką PUR. Dowiedz się więcej o tej rewolucyjnej metodzie, pozwalającej zaoszczędzić nawet do 20% na kosztach ogrzewania Twojego domu!

Usługi budowlane i dekarskie wykonujemy dla Klientów indywidualnych, firm i instytucji publicznych na terenie miast: Zamość, Hrubieszów, Tomaszów Lubelski, Biłgoraj oraz w całym województwie lubelskim.

Czy warto postawić na dekarzy z wyobraźnią z firmy DACHEXPERT?

Odpowiedź na to pytanie zależy w dużej mierze od Ciebie. No cóż, zawsze możesz spróbować u konkurencji... Do nas wrócisz naprawić błędy wykonawcze po majstrach "złote-rączki". Tylko czy zniesiesz ogromny stres i dodatkowe obciążenie finansowe?

Firmę DACHEXPERT tworzy zespół ludzi z pomysłami i wyobraźnią: doradcy budowlani w zakresie pokryć dachowych oraz sprawni dekarze, brygady montażowe i ekipy ciesielskie z -letnim doświadczeniem w rzemiośle dekarskim. Uczestniczymy cyklicznie w szeregu szkoleń branżowych i śledzimy najnowsze trendy w branży budowlanej.

Idąc z duchem czasu specjalizujemy się w nowowczesnych sposobach układania pokryć dachowych, jak również metodą tradycyjną, głównie przy obróbkach z blachodachówki, czy blachy na rąbek. W przypadku tych typów pokryć i obróbek jest to robota ręczna, a bezcenna wiedza i doświadczenie przekazywane od pokoleń pozwala nam robić to naprawdę dobrze.

Możemy udzielić Ci rabatu, nawet do 30% na Twoje materiały pokryciowe, co pozwala na znaczne obniżenie kosztów Twojej inwestycji. Dostajesz wieloletnie gwarancje (nawet do 50 lat) i wymagane aprobaty techniczne producentów na Twoje materiały. A na wszystkie usługi DACHEXPERT udziela Ci pisemnej gwarancji na okres 3 lat!

Nie rzucam słów na wiatr! Zanim nawiążemy współpracę – posłuchaj opinii naszych Klientów:

 
 
 

Budowa mojego dachu została wykonana bardzo solidnie i terminowo, przy zachowaniu dużej dyscypliny i rzetelności pracowników. Jakość prac nie budzi zastrzeżeń, wysoko je oceniam.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt dobrej organizacji pracy, dużej odpowiedzialności pracowników oraz zachowania czystości. Za to właśnie należą się słowa uznania dla firmy DACHEXPERT, która jest gwarancją udanego kontraktu budowlanego.

 • rodzaj dachu: dwuspadowy
 • typ pokrycia:
  blachodachówka Germania 30 HPS 200 ULTRA, kolor czarny
 • termin wykonania: październik 2015

Damian K.
(+48) 500 588 525

Na podkreślenie zasługuje łatwość porozumiewania się z panem Piotrem w kwestiach doradztwa, kosztorysu i pomocy w rozwiązywaniu problemów. Pokrycie mojego dachu zostało ułożone z należytą dbałością i starannością.

Do dnia dzisiejszego mój dach zachowuje się bez zarzutu. Współpraca z firmą DACHEXPERT to czysta przyjemność. Na pewno skorzystam z usługi konserwacji, bo wiem, że to się opłaca. Polecam każdemu inwestorowi.

 • rodzaj dachu: wielospadowy
 • typ pokrycia:
  blachodachówka Gamma 30 Blachprofil2, kolor czarny mat
 • termin wykonania: sierpień 2014

Bogusław G.
(+48) 507 101 576

 
 

W każdej chwili możesz złapać za słuchawkę i spytać, jak przebiegała współpraca...

Podsumujmy

Wiem, że marzysz o pięknym i trwałym dachu na wiele lat. Pragniesz, aby dach podkreślał indywidualny charakter Twojego domu. Chcesz zapewnić bezpieczeństwo i spokojny sen sobie oraz Twoim bliskim. Ale przede wszystkim pragniesz uniknąć niemiłych niespodzianek, w postaci błędów wykonawczych, które będą zagrażać Twojej rodzinie. Na pewno nie chcesz przekroczyć terminu czy budżetu, co znacznie utrudni rozpoczęcie beztroskiego życia w Twoim nowym domu.

Chcesz uniknąć wszelkich rozczarowań i doskonale Cię rozumiem. Sam przechodziłem przez różne problemy przy budowie swojego własnego domu, dlatego zdradzam Ci kilka Sekretów budowy trwałego dachu i skutecznie chronię Cię przed "wpadką" przy wykończeniu Twojego domu.

 
 

Umów się na fachową poradę już dzisiaj!

Do usłyszenia,
Piotr Jagiełło

 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [23-07-2024]: 83 | Wizyt ogółem: 176176 | Przeglądających stronę: 1

 
 

Projekt:   [based on Quick.Cms]