Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
Content
 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Montaż okien i drzwi

 

Drogi Kliencie,

Dobry montaż stolarki otworowej zaczyna się nie na placu budowy, ale już na etapie jej wyboru w naszym punkcie sprzedaży. Jeśli nabyłeś nowe okna lub drzwi do Twojego domu, mieszkania, biura, warsztatu, restauracji, hotelu – warto byś zadbał o ich fachowy montaż przez autoryzowanych specjalistów DACHEXPERT!

Bez dobrego montażu Twoja inwestycja w nawet najdroższe i najbardziej zaawansowane technologicznie wyroby stolarki budowlanej nie da Ci gwarancji, że zachowają one swoje parametry i będą bezawaryjnie służyć przez kilkadziesiąt lat. Dlatego prac montażowych nie powierzaj przypadkowym osobom, sąsiadom, szwagrom, czy majstrom "złote-rączki", a jedynie sprawdzonym fachowcom!

Dostępne obecnie na rynku, nowoczesne rozwiązania powinny być instalowane przy użyciu odpowiednich materiałów oraz zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i zaleceniami producentów. Do ich montażu niezbędne są: odpowiednia wiedza, narzędzia i doświadczenie. My je mamy!

Pamiętaj, że wybór wykwalifikowanego montera DACHEXPERT ma duży wpływ na prawidłowe wykonanie usługi montażowej. Nie tylko doradzi on optymalny sposób instalacji, ale również wykona prace szybko, sprawnie i zgodnie z wymaganiami producenta stolarki.

Wysokiej jakości, energooszczędna stolarka budowlana zapewnia Ci komfortowe użytkowanie i odczuwlane oszczędności energii cieplnej, ale tylko w połączeniu z profesjonalnym montażem. Dlatego, już na etapie zakupu okien, czy drzwi pomyśl o optymalnych sposobach ich instalacji, jak np. montaż okien w warstwie ocieplenia...

Montaż okna na ciepło (ciepły montaż)

To technika polecana obecnie praktycznie przez wszystkich producentów stolarki okiennej. Dążenie do energooszczędności w produkcji stolarki okiennej przyniosło nie tylko znacznie lepsze jakościowo okna, ale wymogło także konieczność stosowania nowych technik i rozwiązań montażowych, jak np. montaż okna na ciepło.

Czym takie rozwiązanie różni się od tradycyjnego montażu i dlaczego staje się coraz popularniejsze? Po prostu okna o bardzo dobrej izolacji termicznej wstawiamy do muru dwu- lub trój-warstwowego, a więc takiego, który ma warstwę izolacyjną. Stolarkę montujemy wówczas dokładnie w strefie izolacji, a więc tak, jakby okno stanowiło jej przedłużenie.

Ciepły montaż można zastosować we wszystkich nowych budynkach, jak i tych poddawanych termomodernizacji. Nie wykonamy go już jednak w starych budynkach ze ścianami jednolitymi. Z prostego powodu – nie są one ocieplone.

 
 
 

Zadzwoń już teraz i umów się na pomiary!
Specjalista DACHEXPERT ustali dogodny dla Ciebie termin...

Do usłyszenia,
Piotr Jagiełło

 
 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [23-06-2024]: 29 | Wizyt ogółem: 172955 | Przeglądających stronę: 2

 
 

Projekt:   [based on Quick.Cms]