Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
Content
 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Bramy garażowe Krispol

 

Drogi Kliencie,

Produkty KRISPOL dają całkowitą swobodę wyboru koloru wszystkich elementów stolarki otworowej. Bramy garażowe możesz dokładnie dopasować do okien, rolet zewnętrznych i drzwi wejściowych. Dzięki bogatej kolorystyce wszystkie elementy będą idealnie dopasowane do potrzeb i charakteru Twojego budynku.

Brama do garażu, to jeden z najważniejszych elementów wykończenia budynku. Powinna być funkcjonalna, solidna, bezpieczna i dopasowana wyglądem do elewacji. Wszystkie te warunki spełniają bramy firmy KRISPOL. Oferta firmy obejmuje: bramy segmentowe, rolowane rolowane oraz boczne drzwi wejściowe.

Dlaczego bramy garażowe Krispol?

 • produkt na wymiar
 • ponad 200 kolorów z palety RAL
 • kilkadziesiąt oklein
 • ciepłe bramy do domów energooszczędnych
 • solidna konstrukcja
 • komfort użytkowania
 • 5 lat gwarancji!

Bramy segmentowe

Najchętniej wybierane rozwiązanie! Sposób, w jaki działają daje możliwość uzyskania maksymalnej przestrzeni dla Twojego auta, parkującego wewnątrz garażu i na podjeździe. Występują modele z tłoczeniem i bez.

Tłoczenie szerokie to wzór, który sprawdza się zarówno w domach o klasycznym, jak i nowoczesnym wyglądzie. Interesująca alternatywa dla przetłoczeń wąskich. Z kolei modele bram bez przetłoczeń, to eleganckie i proste formy. Dobrze komponują się z różnymi rozwiązaniami i stylami architektonicznymi.

Bramy segmentowe możesz dopasować do różnych typów garaży i szerokości wjazdu – także do garaży podwójnych. Wysoki standard wykonania gwarantuje komfort, bezpieczeństwo i wygodę użytkowania oraz doskonałą izolację cieplną.

Bramy rolowane

Ten typ, to rozwiązanie konstrukcyjne, pozwalające na montaż bramy w garażu, w którym chcesz uzyskać maksymalną wolną przestrzeń, bezpośrednio pod sufitem lub w przypadku nietypowego garażu, czy pomieszczenia gospodarczego.

Brama otwiera się pionowo w górę, a pancerz po zwinięciu znajduje się w skrzynce na zewnątrz lub wewnątrz garażu, nad otworem wjazdowym.

Bezpieczna codzienność

W Twojej bramie zamontowano dodatkowe zabezpieczenie przed opadnięciem bramy w przypadku zerwania sprężyny. Napędy posiadają w standardzie wyłącznik przeciążeniowy, który unosi Twoją bramę o ok. 10cm, gdy ta napotka na opór.

Bramę automatyczną możesz wyposażyć w fotokomórki, które uniemożliwiają zamknięcie, jeśli w świetle bramy znajdzie się przeszkoda. Rolki jezdne montowane we wszystkich bramach możesz wyposażyć dodatkowo w osłony chroniące Twoje palce.

Wygodna obsługa

Wygodna brama, to urządzenie bezproblemowe w obsłudze, niezawodne i ciche. Komfort użytkowania Twojej bramy zapewnia przemyślana automatyka. Mechanizmy zastosowane w bramach Krispol, to urządzenia renomowanych producentów. Gwarantują łatwą obsługę, a także umożliwiają wpięcie Twojej bramy w dowolny system "domu inteligentnego" i instalacje alarmowe.

Twoja brama wyposażona jest w łożyskowane rolki, a ilość połączeń na prowadnicach została zminimalizowana. Dzięki tym rozwiązaniom Twoja brama pracuje cicho i płynnie. Otworzysz ją bez problemu jedną ręką bez użycia siły. Umożliwiają to dwie sprężyny skrętne, zapewniające optymalne wyważenie bramy.

Galeria produktu
 
 
 • Brama segmentowa: bez przetłoczeń
 • Brama segmentowa: tłoczenie wąskie
 • Brama segmentowa: tłoczenie szerokie
 • Brama segmentowa: kasetony
 
 

Wygodna, niezawodna i dopasowana kolorem do elewacji brama garażowa?
Zadzwoń już teraz, a Specjalista DACHEXPERT dobierze praktyczną bramę tylko dla Ciebie...

Do usłyszenia,
Piotr Jagiełło

 
 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [23-06-2024]: 54 | Wizyt ogółem: 172980 | Przeglądających stronę: 1

 
 

Projekt:   [based on Quick.Cms]