Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
Content
 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Rynny stalowe

 

Drogi Kliencie,

System rynnowy, to najbardziej eksploatowany element Twojego dachu, dlatego rynny stalowe wykonuje się z blachy stalowej o grubości 0,6mm. Dla zabezpieczenia przed korozją, powierzchnię blachy pokrywa się obustronnie powłoką z cynku lub cyny. Blacha stalowa ocynkowana i nierdzewna, może być dodatkowo lakierowana, powleczona warstwą tytanowo-cynkową, puralu lub plastisolem.

O skuteczności i efektywności w odprowadzaniu wody deszczowej decyduje kształt samej rynny jak i jej profil. Dobrze jest, gdy rynna ma obie krawędzie wywinięte do wewnątrz, co zapobiega przelaniu się wody podczas obfitych opadów. Im profil głębszy, tym wydajność systemu jest wyższa. Na rynku systemów rynnowych wykonanych ze stali można spotkać profil kontynentalny, który jest profilem głębszym od najpopularniejszego profilu skandynawskiego.

Dzisiejsze rynny ze stali są dużo ładniejsze i bardziej trwałe od swoich poprzedniczek sprzed kilkunastu lat. Produkowane w wielu kolorach, często identycznych z paletą barw pokryć dachowych, dzięki czemu stanowią idealne wykończenie Twojego dachu. Tylko od Ciebie zależy, czy preferujesz rynny w kolorze pokrycia, czy takie, które zdecydowanie odcinają się od linii dachu.

 
 
 
 
 

System INGURI Blachprofil2

Systemy INGURI® 125/87 i 150/100, to kompletne systemy rynnowe, produkowane z najwyższej jakości stali powlekanej organicznie lub powłokami metalicznymi Aluzinc. Wszystkie elementy zostały zaprojektowane tak, aby zapewniać poprawne spasowanie i łatwość montażu. Kształt i głębokość rynien zapewniają skuteczne odprowadzenie wody nawet podczas intensywnych i długotrwałych opadów.

Rynny INGURI® produkowane są z blachy na bazie wsadu cynkowanego ogniowo, który po chemicznym oczyszczeniu i poddaniu pasywacji zostaje wielowarstwowo powleczony warstwami antykorozyjnymi i dekoracyjną powłoką organiczną.

Staranny dobór dostawcy materiału wsadowego ma zasadniczy wpływ na jakość i trwałość produktu. Wyraża się to jego odpornością na korozję i przebarwienia koloru. Dlatego systemy rynnowe INGURI® objęte są wieloletnią gwarancją.

Galeria produktu
 
 
 
 

Systemy RAIKO RSS

Korzystając z wieloletniego doświadczenia i współpracy z klientami oraz wykonawcami, firma RRS Sp. z o.o. tworzy kompleksowe i łatwe w montażu systemy rynien stalowych, które sprawdzają się w każdym klimacie i na każdym obiekcie. Do produkcji wykorzystywane są najwyższej jakości materiały oraz nowoczesne maszyny. Kadra inżynierów i techników pracuje nieustannie, aby spełniać wszystkie nawet najbardziej wygórowane wymogi odbiorców.

Najlepszym potwierdzeniem jakości jest udzielana gwarancja producenta. System rynnowy RAIKO PREMIUM, to aż 30 lat gwarancji! Na systemy ECO RAIN oraz RAIKO PLATINUM udzielana jest gwarancja 10-letnia.

Galeria produktu
 
  • RAIKO PREMIUM
  • RAIKO PLATINUM
  • RAIKO ECO RAIN
  •  
 
 
 
 
 

Skontaktuj się z Doradcą DACHEXPERT już teraz!
Dobierzemy najlepsze rynny stalowe na dach Twojego nowego domu...

Do usłyszenia,
Piotr Jagiełło

 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [14-04-2024]: 10 | Wizyt ogółem: 162138 | Przeglądających stronę: 2

 
 

Projekt:   [based on Quick.Cms]