Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
Content
 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Blachy na rąbek stojący

 

Panele dachowe i elewacyjne

Drogi Klienice,

Blacha na rąbek stojący, to tradycyjny w wyglądzie i nowoczesny w formie panel dachowy lub elewacyjny. Produkt zaprojektowano tak, aby mógł sprostać najlepszym standardom estetycznym, funkcjonalnym i architektonicznym oraz Twoim indywidualnym potrzebom.

Panele sprawdzają się idealnie na dachach budowli zabytkowych, jak również nowoczesnych. Ogromne możliwości przetwarzania i kształtowania blach, pozwalają tworzyć profile dachowe, które łączą tradycję z nowoczesnością. Polecamy je dla: hoteli i apartamentowców, budynków użyteczności publicznej, nowoczesnych domów jedno- i wielo-rodzinnych.

Zalety paneli dachowych

  • Blacha na rąbek stojący z zamkiem zatrzaskowym dzięki szybkości i prostocie montażu znacznie przewyższa inne blachy, natomiast podwyższona sztywność daje możliwość układania jej na łatach bez konieczności deskowania połaci. Zaprojektowany zamek zatrzaskowy pozwala na szybkie i pewne łączenie paneli bez potrzeby stosowania dodatkowych elementów łączących.
  • Natomiast rozmieszczenie otworów montażowych wzdłuż rąbka sprawia, że wkręty mocujące są zasłonięte przez sąsiedni panel. Efektem jest blacha, pokrywająca Twój dach o wysokiej estetyce – bez widocznych mocowań!
  • Niewielki ciężar pokryć, wykonanych z blachy na rąbek stojący wymaga lżejszej konstrukcji dachu, co znacznie obniża koszty całej inwestycji. Dach wykonany z takiej blachy, dzięki charakterystycznemu rąbkowi oraz specjalnym przetłoczeniom zapewnia nie tylko piękno klasycznego dachu, ale dodatkowo go usztywnia.

Dobierzesz u nas bez problemu panel dachowy z szerokiej gamy sprawdzonych producentów: Blachprofil2; Blachotrapez; Finco-Stal; Budmat; Ruukki.

Zobacz Inspiracje

 
 
 
 

Zapytaj o panele dachowe Doradcę DACHEXPERT!

Do usłyszenia,
Piotr Jagiełło

 
 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [23-07-2024]: 95 | Wizyt ogółem: 176188 | Przeglądających stronę: 2

 
 

Projekt:   [based on Quick.Cms]